Кастрычнiк
23
Аўторак
ГАСТРОЛІ Санкт-Пецярбургскага дзяржаўнага акадэмічнага тэатра камедыі імя М.П.Акімава / Камедыя / Спектакль ідзе на рускай мове
19:00
Ліён Ізмайлаў, Аляксей Цапік
Кастрычнiк
24
Серада
Іграем Чэхава. Камедыя па матывах аднаактовых п’ес «Пра шкоду тытуню», «Юбілей», «Прапанова»
19:00
Кастрычнiк
25
Чацвер
Споведзь / Камерная сцэна
19:00
Васіль Быкаў, Янка Брыль, Уладзімір Караткевіч
Кастрычнiк
26
Пятніца
Меладрама на 2-е дзеі / Камерная сцэна
19:00
Альда Нікалаі
Кастрычнiк
27
Субота
Суботнія спектаклі для дзяцей і іх бацькоў / Казка для самых маленькіх / Камерная сцэна
12:00
Сяргей Казлоў
Кастрычнiк
27
Субота
Камедыя на 2-е дзеі
18:00
Кен Людвіг
Кастрычнiк
28
Нядзеля
Дэтэктыў сямейных адносін на 2-е дзеі
18:00
Рабэр Тама
Кастрычнiк
30
Аўторак
Лірычная камедыя на 2-е дзеі
19:00
Лопэ дэ Вега
Кастрычнiк
31
Серада
Сямейная драма на 2-дзеі
19:00
Максім Горкі
Лістапад
1
Чацвер
Іграем Чэхава. Камедыя па матывах аднаактовых п’ес «Пра шкоду тытуню», «Юбілей», «Прапанова»
19:00
Антон Чэхаў
Лістапад
2
Пятніца
Сучасная гісторыя на 2-е дзеі
19:00
Пётр Гладзілін
Лістапад
3
Субота
Суботнія спектаклі для дзяцей і іх бацькоў / Казка для самых маленькіх / Камерная сцэна
12:00
Сяргей Казлоў
Лістапад
3
Субота
Меладрама на 2-е дзеі / Камерная сцэна
18:00
Альда Нікалаі
Лістапад
4
Нядзеля
Гісторыя кахання на 2-е дзеі па п’есе «Гэтыя вольныя матылькі»
18:00
Леанард Герш
Лістапад
5
Панядзелак
ГАСТРОЛІ Камернага драматычнага тэатра (г.Мінск) / Камедыя / Спектакль ідзе на рускай мове
19:00
Аляксей Шчаглоў
Лістапад
6
Аўторак
ГАСТРОЛІ Камернага драматычнага тэатра (г.Мінск) / Спектакль ідзе на рускай мове
19:00
Паало Каэльё
Лістапад
8
Чацвер
Камедыя на 2-е дзеі
19:00
Херберт Бергер
Лістапад
9
Пятніца
Дэтэктыў сямейных адносін на 2-е дзеі
19:00
Рабэр Тама
Лістапад
10
Субота
Эцюды памяці / Камерная сцэна
18:00
Уладзімір Драздоў
Лістапад
11
Нядзеля
Лірычная камедыя на 2-е дзеі
18:00
Лопэ дэ Вега
Лістапад
21
Серада
Дню заснавання Нацыянальнага акадэмічнага драматычнага тэатра імя Якуба Коласа прысвячаецца! / Мелодыя парванай струны
19:00
Якуб Колас
Лістапад
24
Субота
Суботнія спектаклі для дзяцей і іх бацькоў / Казка для самых маленькіх / Камерная сцэна
12:00
Сяргей Казлоў
Лістапад
24
Субота
Дню заснавання Нацыянальнага акадэмічнага драматычнага тэатра імя Якуба Коласа прысвячаецца! / Мелодыя парванай струны
18:00
Якуб Колас
Лістапад
25
Нядзеля
Рамантычная камедыя на 2-е дзеі па матывах французскай драматургіі
18:00
Сяргей Гіргель
Лістапад
29
Чацвер
ГАСТРОЛІ Мінскага абласнога драматычнага тэатра (г.Маладзечна) / Трагікамедыя на 2-е дзеі / Спектакль ідзе на рускай мове
19:00
Радыён Аўчыннікаў
Лістапад
30
Пятніца
ГАСТРОЛІ Мінскага абласнога драматычнага тэатра (г.Маладзечна) / Камедыя на 2-е дзеі
19:00
Сомэрсэт Моэм
Снежань
9
Нядзеля
ГАСТРОЛІ Тэатра-студыі кінаакцёра (Мінск) / Лірычная камедыя / Спектакль ідзе на рускай мове
18:00
Рычард Баэр
Снежань
10
Панядзелак
ГАСТРОЛІ Тэатра-студыі кінаакцёра (Мінск) / Вадэвіль на 1-у дзею / Спектакль ідзе на рускай мове
19:00
Міраслаў Мітровіч
Снежань
17
Панядзелак
ГАСТРОЛІ Музычнага тэатра «Пецярбургская аперэта» (Санкт-Пецярбург, Расія) / Аперэта / Спектакль ідзе на рускай мове
19:00
Яўген Шварц. Музыка Генадзя Гладкова

             
             

      

X
Укажите ваше имя на сайте Нацыянальны акадэмічны драматычны тэатр імя Якуба Коласа.
Укажите пароль, соответствующий вашему имени пользователя.
Загрузка