Красавiк
21
Нядзеля
Дэтэктыў сямейных адносін на 2-е дзеі
18:00
Рабэр Тама
Красавiк
23
Аўторак
Аповяд пра Максіма Багдановіча / Камерная сцэна
19:00
Красавiк
25
Чацвер
Камедыя на 2-е дзеі
19:00
Кен Людвіг
Красавiк
26
Пятніца
Трагікамедыя на 2-е дзеі
19:00
Павел Санаеў
Красавiк
27
Субота
Музычна-паэтычны вечар / Камерная сцэна
18:00
Красавiк
29
Панядзелак
ГАСТРОЛІ тэатра Генадзя Гладкова «Тэрыторыя мюзікла» (Мінск) / Мюзік-шоў на 2-е дзеі / Спектакль ідзе на рускай мове
19:00
Красавiк
30
Аўторак
Меладрама на 2-е дзеі
19:00
Франсуаза Саган
Май
2
Чацвер
Драматычная камедыя на 2-е дзеі
19:00
Хрыста Бойчаў
Май
3
Пятніца
Споведзь / Камерная сцэна
19:00
Васіль Быкаў, Янка Брыль, Уладзімір Караткевіч
Май
10
Пятніца
Драматычная балада на 2-е дзеі / Спектакль ідзе без антракту
19:00
Аляксей Дудараў
Май
12
Нядзеля
Гісторыя кахання на 2-е дзеі паводле п’есы «Гэтыя вольныя матылькі»
18:00
Леанард Герш
Май
13
Панядзелак
ГАСТРОЛІ Санкт-Пецярбургскага тэатра танца «Спакуса» / Шоў. Толькі лепшае і толькі танцы
19:00
Май
14
Аўторак
ГАСТРОЛІ Санкт-Пецярбургскага тэатра танца «Спакуса» / Шоў. Толькі лепшае і толькі танцы
19:00
Май
15
Серада
Трагікамедыя на 2-е дзеі
19:00
Павел Санаеў
Май
17
Пятніца
Іранічная мілая драма на 2-е дзеі
19:00
Фёдар Палачанін
Май
18
Субота
Суботні спектакль для дзяцей і іх бацькоў / Музычная казка / Камерная сцэна
12:00
Аляксей Якімовіч
Май
18
Субота
Музычна-паэтычны вечар / Камерная сцэна
18:00
Май
19
Нядзеля
Кухонны трылер на 1-у дзею / Камерная сцэна
18:00
Марцін Мак-Донах
Май
21
Аўторак
Меладрама на 2-е дзеі
19:00
Франсуаза Саган
Май
22
Серада
Балаган у 2-х частках / Спектакль ідзе без антракту
19:00
Алег Антонаў
Май
23
Чацвер
ГАСТРОЛІ Нацыянальнага акадэмічнага драматычнага тэатра імя М.Горкага / Камедыя на 2-е дзеі / Спектакль ідзе на рускай мове
19:00
Дэвід У. Крыстнэр
Май
24
Пятніца
ГАСТРОЛІ Нацыянальнага акадэмічнага драматычнага тэатра імя М.Горкага / Лірычная камедыя на 2-е дзеі / Спектакль ідзе на рускай мове
19:00
Сомэрсэт Моэм
Май
25
Субота
Метафізічны трылер на 1-у дзею / Камерная сцэна
18:00
Амелі Натомб
Май
26
Нядзеля
Фантазія / Камерная сцэна
18:00
Паводле твораў Францішка Аляхновіча
Май
28
Аўторак
Камедыя на 2-е дзеі
19:00
Кен Людвіг
Май
29
Серада
Камедыя на 2-е дзеі
19:00
Херберт Бергер
Май
30
Чацвер
Іграем Чэхава. Камедыя на 2-е дзеі па матывах аднаактовых п’ес
19:00
Антон Чэхаў
Май
31
Пятніца
Камедыя на 2-е дзеі
19:00
Браніслаў Нушыч

             
             

      

X
Укажите ваше имя на сайте Нацыянальны акадэмічны драматычны тэатр імя Якуба Коласа.
Укажите пароль, соответствующий вашему имени пользователя.
Загрузка