Чэрвень
18
Аўторак
Іграем Чэхава. Камедыя на 2-дзеі па аднаактовых п’есах
19:00
Антон Чэхаў
Чэрвень
20
Чацвер
Камедыя на 2-е дзеі
19:00
Маргарэт Мэё, Морыс Энэкен
Чэрвень
25
Аўторак
Музычна-паэтычны вечар / Камерная сцэна
14:00
Чэрвень
25
Аўторак
ГАСТРОЛІ Заслужанага калектыву Рэспублікі Беларусь «Беларускі дзяржаўны акадэмічны музычны тэатр» / Балет на 2-е дзеі
19:00
Гельсят Шайдулава
Чэрвень
26
Серада
Споведзь паводле твораў «Незагойная рана», «Memento mori», «Балада пра смяротнікаў» / Камерная сцэна
19:00
Васіль Быкаў, Янка Брыль, Уладзімір Караткевіч
Чэрвень
28
Пятніца
Метафізічны трылер на 1-у дзею паводле рамана «Касметыка ворага» / Камерная сцэна
19:00
Амелі Натомб
Чэрвень
29
Субота
Суботні спектакль для дзяцей і іх бацькоў / Рамантычная казка для дзяцей і дарослых / Камерная сцэна
12:00
Дзьюла Урбан
Лiпень
4
Чацвер
Жыццёвая меладрама на 2-е дзеі / Камерная сцэна
19:00
Уладзімір Гуркін
Лiпень
6
Субота
Суботні спектакль для дзяцей і іх бацькоў / Вершаваная казка для самых маленькіх / Камерная сцэна
11:30
Таццяна Уфімцава
Лiпень
12
Пятніца
Драматычны нарыс / На тэрыторыі музея-сядзібы І.Я.Рэпіна «Здраўнёва» / Ад’езд ад тэатра - 20:20
21:00
Алесь Замкоўскі
Лiпень
13
Субота
Драматычны нарыс / На тэрыторыі музея-сядзібы І.Я.Рэпіна «Здраўнёва» / Ад’езд ад тэатра - 17:20
18:00
Алесь Замкоўскі
Лiпень
13
Субота
Драматычны нарыс / На тэрыторыі музея-сядзібы І.Я.Рэпіна «Здраўнёва» / Ад’езд ад тэатра - 20:20
21:00
Алесь Замкоўскі
Лiпень
14
Нядзеля
Драматычны нарыс / На тэрыторыі музея-сядзібы І.Я.Рэпіна «Здраўнёва» / Ад’езд ад тэатра - 17:20
18:00
Алесь Замкоўскі
Лiпень
14
Нядзеля
Драматычны нарыс / На тэрыторыі музея-сядзібы І.Я.Рэпіна «Здраўнёва» / Ад’езд ад тэатра - 20:20
21:00
Алесь Замкоўскі
Лiпень
15
Панядзелак
Драматычны нарыс / На тэрыторыі музея-сядзібы І.Я.Рэпіна «Здраўнёва» / Ад’езд ад тэатра - 20:20
21:00
Алесь Замкоўскі
Лiпень
16
Аўторак
ГАСТРОЛІ артыстаў тэатра і кіно (Санкт-Пецярбург, Расія) / Трагікамедыя паводле п’есы «Начныя забавы» / На рускай мове
19:00
Віктар Мерэжка, Марыя Мярэжка
Лiпень
17
Серада
ГАСТРОЛІ артыстаў тэатра і кіно (Масква, Расія) / Лірычная камедыя / На рускай мове
19:00
Вольга Сцяпнова
Лiпень
18
Чацвер
Дэтэктыў сямейных адносін на 2-е дзеі па п’есе «Восем жанчын»
19:00
Рабэр Тама
Лiпень
20
Субота
Суботні спектакль для дзяцей і іх бацькоў / Казка-гульня / Камерная сцэна
11:30
Васіль Ткачоў
Лiпень
23
Аўторак
Міні-серыял для мужчыны і жанчыны па матывах п’есы «Rock'n'roll на захадзе сонца» / Камерная сцэна
19:00
Міхаіл Хейфец
Лiпень
24
Серада
Драматычная камедыя на 2-е дзеі па п’есе «Філумена Мартурана»
19:00
Эдуарда дэ Філіпа
Лiпень
30
Аўторак
460-годдзе Уільяма Шэкспіра / Трагічная балада пра прынца Дацкага на 2-е дзеі
19:00
Уільям Шэкспір
Лiпень
31
Серада
Метафізічны трылер на 1-у дзею паводле рамана «Касметыка ворага» / Камерная сцэна
19:00
Амелі Натомб
Жнiвень
1
Чацвер
Камедыя масак на 2-е дзеі
19:00
Жан-Батыст Мальер
Жнiвень
3
Субота
180-годдзе з дня нараджэння І.Я.Рэпіна / Драматычны нарыс / На тэрыторыі музея-сядзібы І.Я.Рэпіна «Здраўнёва» / Ад’езд ад тэатра - 17:20
18:00
Алесь Замкоўскі
Жнiвень
6
Аўторак
Рамантычная камедыя на 2-е дзеі па п’есе «Самая-самая» паводле французскай драматургіі
19:00
Сяргей Гіргель

 

З ДАПАМОГАЙ QR-КОДА
АЦАНІЦЕ ТВОРЧУЮ РАБОТУ ТЭАТРА НА ПАРТАЛЕ РЭЙТЫНГАВАЙ АЦЭНКІ

  

КОЛАСАЎСКІ ТЭАТР У САЦЫЯЛЬНЫХ СЕТКАХ

          

 

ІНФАРМАЦЫЙНЫЯ ПАРТНЁРЫ

 

           

                        

 

X