Студзень
29
Нядзеля
Спектаклі для дзяцей і іх бацькоў / Казка-гульня / Камерная сцэна
12:00
Васіль Ткачоў
Студзень
29
Нядзеля
Камедыя на 2-е дзеі
18:00
Маргарэт Мэё, Морыс Энэкен
Студзень
31
Аўторак
Трагікамедыя / Камерная сцэна
19:00
Дональд Лі Коўбэрн
Люты
2
Чацвер
Іранічная мілая драма на 2-е дзеі
19:00
Фёдар Палачанін
Люты
3
Пятніца
Камедыя на 2-е дзеі
19:00
Маргарэт Мэё, Морыс Энэкен
Люты
4
Субота
Спектаклі для дзяцей і іх бацькоў / Музычная казка / Камерная сцэна
12:00
Аляксей Якімовіч
Люты
4
Субота
Трагікамедыя на 2-е дзеі паводле аднайменнай аповесці
18:00
Павел Санаеў
Люты
5
Нядзеля
Іграем Чэхава. Камедыя па аднаактовых п’есах «Пра шкоду тытуню», «Юбілей», «Прапанова»
18:00
Антон Чэхаў
Люты
7
Аўторак
Дэтэктыў сямейных адносін на 2-е дзеі па п’есе «Восем жанчын»
19:00
Рабэр Тама
Люты
8
Серада
Рамантычная камедыя па п'есе «Самая-самая» паводле французскай драматургіі
19:00
Сяргей Гіргель
Люты
9
Чацвер
Дарога жыцця ў 7-мі песнях паводле творчасці народнага паэта Беларусі Якуба Коласа / Камерная сцэна
19:00
Арцём Казюханаў
Люты
10
Пятніца
ГАСТРОЛІ тэатральна-канцэртнага агенцтва «Антракт» (Санкт-Пецярбург, Расія) / Камедыя / На рускай мове
19:00
Лілія Моцар
Люты
11
Субота
Спектаклі для дзяцей і іх бацькоў / Вершаваная казка для самых маленькіх / Камерная сцэна
12:00
Таццяна Уфімцава
Люты
11
Субота
Камедыя-фарс на 2-е дзеі па п’есе «Секс, каханне і падаткі»
18:00
Уільям Ван Зандт, Джэйн Мілмар
Люты
12
Нядзеля
Меладрама на 2-е дзеі паводле аднайменнай аповесці
18:00
Эрык Сігал
Люты
14
Аўторак
Дню ўсіх закаханых прысвячаецца! / Гастролі Тэатральна-канцэртнага агенцтва «Антракт» (Санкт-Пецярбург, Расія) / Камедыя / На рускай мове
19:00
Лілія Моцар
Люты
18
Субота
Інтэрактыўная камедыя на 2-е дзеі
18:00
Аляксей Дудараў
Люты
19
Нядзеля
Сатырычная гісторыя па п’есе «Гульцы»
18:00
Мікалай Гогаль
Люты
21
Аўторак
Драматычная камедыя на 2-е дзеі па п’есе «Філумена Мартурана»
19:00
Эдуарда дэ Філіпа
Люты
22
Серада
Цёмная гісторыя са святлом у канцы тунэля / Камерная сцэна
19:00
Аляксандр Савуха
Люты
23
Чацвер
Трагікамедыя / Камерная сцэна
18:00
Дональд Лі Коўбэрн
Люты
26
Нядзеля
Шлях навяртання паводле аднайменнага апавядання з кнігі «Шляхціц Завальня»
18:00
Ян Баршчэўскі
Люты
28
Аўторак
ГАСТРОЛІ Мінскага абласнога драматычнага тэатра (Маладзечна) / Камедыя-фарс / На рускай мове
19:00
Бернар Вербер
Сакавiк
1
Серада
Сатырычная гісторыя па п’есе «Гульцы»
19:00
Мікалай Гогаль
Сакавiк
4
Субота
Трагікамедыя / Камерная сцэна
18:00
Дональд Лі Коўбэрн
Сакавiк
7
Аўторак
Музычны вечар / Камерная сцэна
19:00
Сакавiк
10
Пятніца
Дэтэктыў сяменых адносін на 2-е дзеі па п’есе «Восем жанчын»
19:00
Рабэр Тама
Сакавiк
11
Субота
Спектаклі для дзяцей і іх бацькоў / Казка-гульня / Камерная сцэна
12:00
Васіль Ткачоў
Сакавiк
11
Субота
Гастролі Прадзюсарскага цэнтра «Кіфа» / Танцавальна-інтэрактыўнае шоу
18:00
Сакавiк
12
Нядзеля
Гастролі Прадзюсарскага цэнтра «Кіфа» / Танцавальна-інтэрактыўнае шоу
18:00
Сакавiк
15
Серада
Гастролі Магілёўскага абласнога тэатра драмы і камедыі імя В.І.Дуніна-Марцінкевіча (Бабруйск) / Фантасмагорыя / На рускай мове
19:00
Ася Катляр
Сакавiк
16
Чацвер
Гастролі Магілёўскага абласнога тэатра драмы і камедыі імя В.І.Дуніна-Марцінкевіча (Бабруйск) / Музычная казка / На рускай мове
11:00
Карней Чукоўскі
Сакавiк
16
Чацвер
Гастролі Магілёўскага абласнога тэатра драмы і камедыі імя В.І.Дуніна-Марцінкевіча (Бабруйск) / Музычная казка / На рускай мове
13:00
Карней Чукоўскі
Сакавiк
16
Чацвер
Гастролі Магілёўскага абласнога тэатра драмы і камедыі імя В.І.Дуніна-Марцінкевіча (Бабруйск) / Лірычная драма / На рускай мове
19:00
Аркадзь Шульман, Ян Карпінскі
Сакавiк
17
Пятніца
Дарога жыцця ў 7-мі песнях паводле творчасці народнага паэта Беларусі Якуба Коласа / Камерная сцэна
19:00
Арцём Казюханаў
Сакавiк
18
Субота
Драматычная камедыя на 2-е дзеі па п’есе «Філумена Мартурана»
18:00
Эдуарда дэ Філіпа
Сакавiк
19
Нядзеля
Камедыя-фарс на 2-е дзеі па п’есе «Секс, каханне і падаткі»
18:00
Уільям Ван Зандт, Джэйн Мілмар
Сакавiк
25
Субота
Міжнароднаму дню тэатра прысвячаецца! / Камедыя-фарс паводле аднайменнай аповесці
18:00
Фёдар Дастаеўскі
Сакавiк
26
Нядзеля
Цёмная гісторыя са святлом у канцы тунэля / Камерная сцэна
18:00
Аляксандр Савуха
Сакавiк
28
Аўторак
Міжнароднаму дню тэатра прысвячаецца! / Камедыя-фарс паводле аднайменнай аповесці
19:00
Фёдар Дастаеўскі
Сакавiк
29
Серада
Міні-серыял для мужчыны і жанчыны па матывах п’есы «Rock’n’roll на захадзе сонца» / Камерная сцэна
19:00
Міхаіл Хейфец
Сакавiк
31
Пятніца
Музычна-паэтычны вечар / Камерная сцэна
19:00

 

З ДАПАМОГАЙ QR-КОДА
АЦАНІЦЕ ТВОРЧУЮ РАБОТУ ТЭАТРА НА ПАРТАЛЕ РЭЙТЫНГАВАЙ АЦЭНКІ

  

ТЭАТР У САЦЫЯЛЬНЫХ СЕТКАХ

          

 

ІНФАРМАЦЫЙНЫЯ ПАРТНЁРЫ

           

               

 

X