Лiпень
20
Субота
Суботні спектакль для дзяцей і іх бацькоў / Казка-гульня / Камерная сцэна
11:30
Васіль Ткачоў
Лiпень
23
Аўторак
Міні-серыял для мужчыны і жанчыны па матывах п’есы «Rock'n'roll на захадзе сонца» / Камерная сцэна
19:00
Міхаіл Хейфец
Лiпень
24
Серада
Драматычная камедыя на 2-е дзеі па п’есе «Філумена Мартурана»
19:00
Эдуарда дэ Філіпа
Лiпень
30
Аўторак
460-годдзе Уільяма Шэкспіра / Трагічная балада пра прынца Дацкага на 2-е дзеі
19:00
Уільям Шэкспір
Лiпень
31
Серада
Метафізічны трылер на 1-у дзею паводле рамана «Касметыка ворага» / Камерная сцэна
19:00
Амелі Натомб
Жнiвень
1
Чацвер
Камедыя масак на 2-е дзеі
19:00
Жан-Батыст Мальер
Жнiвень
3
Субота
180-годдзе з дня нараджэння І.Я.Рэпіна / Драматычны нарыс / На тэрыторыі музея-сядзібы І.Я.Рэпіна «Здраўнёва» / Ад’езд ад тэатра - 17:20
18:00
Алесь Замкоўскі
Жнiвень
6
Аўторак
Рамантычная камедыя на 2-е дзеі па п’есе «Самая-самая» паводле французскай драматургіі
19:00
Сяргей Гіргель
Верасень
12
Чацвер
Меладрама на 2-е дзеі паводле аднайменнай аповесці
19:00
Эрык Сігал
Верасень
13
Пятніца
Жыццёвая меладрама на 2-е дзеі / Камерная сцэна
19:00
Уладзімір Гуркін
Верасень
14
Субота
Суботні спектакль для дзяцей і іх бацькоў / Рамантычная казка для дзяцей і дарослых / Камерная сцэна
12:00
Дзьюла Урбан
Верасень
14
Субота
Міні-серыял для мужчыны і жанчыны па матывах п’есы «Rock'n'roll на захадзе сонца» / Камерная сцэна
18:00
Міхаіл Хейфец
Верасень
17
Аўторак
ГАСТРОЛІ Смаленскага камернага тэатра / Камедыя / На рускай мове
19:00
Аляксей Шчаглоў
Верасень
18
Серада
ГАСТРОЛІ Смаленскага камернага тэатра / Дэтэктыўная камедыя / На рускай мове
19:00
Вячаслаў Дзянісаў
Верасень
21
Субота
Суботні спектакль для дзяцей і іх бацькоў / Вершаваная казка для самых маленькіх / Камерная сцэна
12:00
Таццяна Уфімцава
Верасень
22
Нядзеля
БЕНЕФІС Генадзя Гайдука, уладальніка медаля Ф.Скарыны / Дарога жыцця ў сямі песнях паводле творчасці Якуба Коласа / Камерная сцэна
18:00
Арцём Казюханаў
Верасень
25
Серада
ГАСТРОЛІ Гомельскага абласнога драматычнага тэатра / Камедыя на 2-е дзеі / На рускай мове
19:00
Антон Фінк
Верасень
26
Чацвер
ГАСТРОЛІ Гомельскага абласнога драматычнага тэатра / Камедыя паводле апавяданняў / На рускай мове
19:00
Аркадзь Аверчанка
Верасень
28
Субота
БЕНЕФІС Ніны Обухавай, вядучага майстра сцэны / Рамантычная камедыя на 2-е дзеі па п’есе «Самая-самая» паводле французскай драматургіі
18:00
Сяргей Гіргель
Верасень
29
Нядзеля
Спектакль для дзяцей і іх бацькоў / Казка-гульня / Камерная сцэна
12:00
Васіль Ткачоў
Верасень
30
Панядзелак
ГАСТРОЛІ Музычнага тэатра «Петербургская оперетта» / Музычная камедыя паводле «Донских рассказов» М.Шолахава / На рускай мове
19:00
Яўген Пцічкін
Кастрычнiк
1
Аўторак
ГАСТРОЛІ Свярдлоўскага дзяржаўнага акадэмічнага тэатра музычнай камедыі / Музычная камедыя-фарс на 2-е дзеі / На рускай мове
19:00
Оскар Фельцман
Кастрычнiк
2
Серада
ГАСТРОЛІ Свярдлоўскага дзяржаўнага акадэмічнага тэатра музычнай камедыі / Мелодыя лёсу / На рускай мове
19:00
Кастрычнiк
3
Чацвер
ГАСТРОЛІ Свярдлоўскага дзяржаўнага акадэмічнага тэатра музычнай камедыі / Шоу на 1-у дзею / На рускай мове
19:00
Кастрычнiк
6
Нядзеля
АДКРЫЦЦЁ 99-га тэатральнага сезона / Трагічная балада пра прынца Дацкага на 2-е дзеі
18:00
Уільям Шэкспір
Кастрычнiк
8
Аўторак
Міні-серыял для мужчыны і жанчыны па матывах п’есы «Rock'n'roll на захадзе сонца» / Камерная сцэна
19:00
Уладзімір Гуркін
Кастрычнiк
11
Пятніца
Камедыя на 2-е дзеі
19:00
Маргарэт Мэё, Морыс Энэкен
Кастрычнiк
12
Субота
Суботні спектакль для дзяцей і іх бацькоў / Рамантычная казка для дзяцей і дарослых / Камерная сцэна
12:00
Дзьюла Урбан
Кастрычнiк
12
Субота
Драматычная камедыя на 2-е дзеі па п’есе «Філумена Мартурана»
18:00
Эдуарда дэ Філіпа
Кастрычнiк
13
Нядзеля
Жыццёвая меладрама на 2-е дзеі / Камерная сцэна
18:00
Уладзімір Гуркін
Кастрычнiк
15
Аўторак
Дэтэктыў сямейных адносін на 2-е дзеі па п’есе «Восем жанчын»
19:00
Рабэр Тама
Кастрычнiк
16
Серада
Трагіфарс паводле аднайменнай аповесці
19:00
Фёдар Дастаеўскі
Кастрычнiк
18
Пятніца
Меладрама на 2-е дзеі паводле аднайменнай аповесці
19:00
Эрык Сігал
Кастрычнiк
19
Субота
ГАСТРОЛІ тэатральнага праекту «Активный театр» (Масква, Расія) / Камедыя / На рускай мове
18:00
Аляксей Слапоўскі
Кастрычнiк
23
Серада
ГАСТРОЛІ Магілёўскага абласнога драматычнага тэатра / Камедыя на 3-ы дзеі / На рускай мове
19:00
Эдмон Растан
Кастрычнiк
24
Чацвер
ГАСТРОЛІ Магілёўскага абласнога драматычнага тэатра / Французская камедыя на 2-е дзеі / На рускай мове
19:00
Клод Манье
Кастрычнiк
26
Субота
Суботні спектакль для дзяцей і іх бацькоў / Казка-гульня / Камерная сцэна
12:00
Васіль Ткачоў
Кастрычнiк
31
Чацвер
ГАСТРОЛІ артыстаў тэатра і кіно (Расія) / Лірычная камедыя / На рускай мове
19:00
Эльдар Разанаў, Эміль Брагінскі

 

З ДАПАМОГАЙ QR-КОДА
АЦАНІЦЕ ТВОРЧУЮ РАБОТУ ТЭАТРА НА ПАРТАЛЕ РЭЙТЫНГАВАЙ АЦЭНКІ

  

КОЛАСАЎСКІ ТЭАТР У САЦЫЯЛЬНЫХ СЕТКАХ

          

 

ІНФАРМАЦЫЙНЫЯ ПАРТНЁРЫ

 

           

                        

 

X