Сакавiк
6
Серада
Цёмная гісторыя са святлом у канцы тунэля / Камерная сцэна
19:00
Аляксандр Савуха
Сакавiк
7
Чацвер
Міжнароднаму дню жанчын прысвячаецца! / Камедыя на 2-е дзеі
19:00
Кен Людвіг
Сакавiк
9
Субота
Міжнароднаму дню жанчын прысвячаецца! / Міні-серыял для мужчыны і жанчыны па матывах п’есы «Rock'n'roll на захадзе сонца» / Камерная сцэна
18:00
Міхаіл Хейфец
Сакавiк
10
Нядзеля
ГАСТРОЛІ Прадюсарскага цэнтра «Кіфа» (Масква, Расія) / Танцавальна-інтэрактыўнае шоў / Толькі для жанчын
18:00
Сакавiк
15
Пятніца
Камедыя масак на 2-е дзеі
19:00
Жан-Батыст Мальер
Сакавiк
16
Субота
Драматычная камедыя на 2-е дзеі па п’есе «Філумена Мартурана»
18:00
Эдуарда дэ Філіпа
Сакавiк
17
Нядзеля
Камедыя на 2-е дзеі па п’есе «Смешныя грошы»
18:00
Рэй Куні
Сакавiк
19
Аўторак
ГАСТРОЛІ Магілёўскага абласнога тэатра драмы і камедыі (Бабруйск) / Фарс на 2-е дзеі / На рускай мове
19:00
Эміль Заля
Сакавiк
20
Серада
ГАСТРОЛІ Магілёўскага абласнога тэатра драмы і камедыі (Бабруйск) / Трагікамедыя на 2-е дзеі / На рускай мове
19:00
Джон Місто
Сакавiк
22
Пятніца
Камедыя на 2-е дзеі
19:00
Браніслаў Нушыч
Сакавiк
23
Субота
Суботні спектакль для дзяцей і іх бацькоў / Казка-гульня / Камерная сцэна
12:00
Васіль Ткачоў
Сакавiк
23
Субота
Суботні спектакль для дзяцей і іх бацькоў / Казка-гульня / Камерная сцэна
14:00
Васіль Ткачоў
Сакавiк
23
Субота
Інтэрактыўная камедыя на 2-е дзеі
18:00
Аляксей Дудараў
Сакавiк
24
Нядзеля
Музычны вечар / Камерная сцэна
18:00
Сакавiк
30
Субота
Суботні спектакль для дзяцей і іх бацькоў / Рамантычная казка для дзяцей і дарослых / Камерная сцэна
12:00
Дзьюла Урбан
Сакавiк
30
Субота
ГАСТРОЛІ Смаленскага камернага тэатра (Смаленск, Расія) / Камедыя / На рускай мове
18:00
Ігар Міногін
Сакавiк
31
Нядзеля
ГАСТРОЛІ Смаленскага камернага тэатра (Смаленск, Расія) / Камедыя пра мужчынскае пакаянне / На рускай мове
18:00
Аляксей Шчаглоў
Красавiк
2
Аўторак
Камедыя на 2-е дзеі па п’есе «Смешныя грошы»
19:00
Рэй Куні
Красавiк
6
Субота
Суботні спектакль для дзяцей і іх бацькоў / Музычная казка / Камерная сцэна
12:00
Аляксей Якімовіч
Красавiк
7
Нядзеля
Цёмная гісторыя са святлом у канцы тунэля / Камерная сцэна
18:00
Аляксандр Савуха
Красавiк
12
Пятніца
Меладрама на 2-е дзеі паводле аднайменнай аповесці
19:00
Эрык Сігал
Красавiк
13
Субота
Суботні спектакль для дзяцей і іх бацькоў / Казка-гульня / Камерная сцэна
12:00
Васіль Ткачоў
Красавiк
13
Субота
Трагікамедыя на 2-е дзеі паводле аднайменнай аповесці
18:00
Павел Санаеў
Красавiк
14
Нядзеля
Жыццёвая меладрама на 2-е дзеі / Камерная сцэна
18:00
Уладзімір Гуркін
Красавiк
16
Аўторак
Інтэрактыўная камедыя на 2-е дзеі
19:00
Аляксей Дудараў
Красавiк
20
Субота
Суботні спектакль для дзяцей і іх бацькоў / Рамантычная казка для дзяцей і дарослых / Камерная сцэна
12:00
Дзьюла Урбан
Красавiк
20
Субота
Драматычная камедыя на 2-е дзеі па п’есе «Філумена Мартурана»
18:00
Эдуарда дэ Філіпа
Красавiк
21
Нядзеля
Міні-серыял для мужчыны і жанчыны па матывах п’есы «Rock'n'roll на захадзе сонца» / Камерная сцэна
18:00
Міхаіл Хейфец
Красавiк
27
Субота
Дэтэктыў сямейных адносін на 2-е дзеі па п’есе «Восем жанчын»
18:00
Рабэр Тама
Красавiк
28
Нядзеля
Камедыя масак на 2-е дзеі
18:00
Жан-Батыст Мальер
Красавiк
30
Аўторак
Камедыя на 2-е дзеі
19:00
Кен Людвіг

 

З ДАПАМОГАЙ QR-КОДА
АЦАНІЦЕ ТВОРЧУЮ РАБОТУ ТЭАТРА НА ПАРТАЛЕ РЭЙТЫНГАВАЙ АЦЭНКІ

  

КОЛАСАЎСКІ ТЭАТР У САЦЫЯЛЬНЫХ СЕТКАХ

          

 

ІНФАРМАЦЫЙНЫЯ ПАРТНЁРЫ

 

           

                        

 

X