Верасень
23
Субота
Іграем Чэхава. Камедыя на 2-е дзеі па аднаактовых п'есах
18:00
Антон Чэхаў
Верасень
24
Нядзеля
Камедыя на 2-е дзеі
18:00
Кен Людвіг
Верасень
28
Чацвер
ГАСТРОЛІ Тэатра-студыі кінаакцёра Нацыянальнай кінастудыі «Беларусьфільм» / Містычная камедыя на 2-е дзеі / На рускай мове
19:00
Юрый Палякоў
Верасень
29
Пятніца
ГАСТРОЛІ Тэатра-студыі кінаакцёра Нацыянальнай кінастудыі «Беларусьфільм» / Камедыя на 2-е дзеі / На рускай мове
19:00
Джон Тобіяс
Верасень
30
Субота
Суботнія спектаклі для дзяцей і іх бацькоў / Казка-гульня / Камерная сцэна
12:00
Васіль Ткачоў
Верасень
30
Субота
Трагікамедыя / Камерная сцэна
18:00
Дональд Лі Коўбэрн
Кастрычнiк
3
Аўторак
Драма на 2-е дзеі / Спектакль ідзе без антракту
19:00
Аляксей Дудараў
Кастрычнiк
4
Серада
ГАСТРОЛІ Музычнага тэатра «Петербургская оперетта» (Санкт-Пецярбург, Расія) / Музычная камедыя на 2-е дзеі / На рускай мове
19:00
Барыс Аляксандраў
Кастрычнiк
7
Субота
Спектаклі для дзяцей і іх бацькоў / Вершаваная казка
12:00
Таццяна Уфімцава
Кастрычнiк
7
Субота
Сатырычная гісторыя па п’есе «Гульцы»
18:00
Мікалай Гогаль
Кастрычнiк
8
Нядзеля
Драма на 2-е дзеі / Спектакль ідзе без антракту
18:00
Аляксей Дудараў
Кастрычнiк
10
Аўторак
Драматычная камедыя на 2-е дзеі па п’есе «Філумена Мартурана»
19:00
Эдуарда дэ Філіпа
Кастрычнiк
11
Серада
Трагіфарс паводле аднайменнай аповесці
19:00
Фёдар Дастаеўскі
Кастрычнiк
13
Пятніца
Дэтэктыў сяменых адносін на 2-е дзеі па п’есе «Восем жанчын»
19:00
Рабэр Тама
Кастрычнiк
14
Субота
Спектаклі для дзяцей і іх бацькоў / Казка-гульня / Камерная сцэна
12:00
Васіль Ткачоў
Кастрычнiк
14
Субота
Камедыя на 2-е дзеі па п’есе «Смешныя грошы»
18:00
Рэй Куні
Кастрычнiк
15
Нядзеля
Жыццёвая меладрама на 2-е дзеі / Камерная сцэна
18:00
Уладзімір Гуркін
Кастрычнiк
17
Аўторак
Жыццёвая меладрама на 2-е дзеі / Камерная сцэна
19:00
Уладзімір Гуркін
Кастрычнiк
22
Нядзеля
Міні-серыял для мужчыны і жанчыны па матывах п’есы «Rock'n'roll на захадзе сонца» / Камерная сцэна
18:00
Міхаіл Хейфец
Кастрычнiк
24
Аўторак
Цёмная гісторыя са святлом у канцы тунэля / Камерная сцэна
19:00
Аляксандр Савуха
Кастрычнiк
25
Серада
ГАСТРОЛІ Рэспубліканскага тэатра беларускай драматургіі (Мінск) / Сатырычная камедыя на 2-е дзеі
19:00
Мікалай Матукоўскі
Кастрычнiк
26
Чацвер
ГАСТРОЛІ Рэспубліканскага тэатра беларускай драматургіі (Мінск) / Камедыя
19:00
Міра Гаўран
Кастрычнiк
27
Пятніца
Драматычны нарыс / Камерная сцэна
19:00
Алесь Замкоўскі
Кастрычнiк
28
Субота
Камедыя на 2-е дзеі
18:00
Браніслаў Нушыч
Кастрычнiк
29
Нядзеля
Драматычны нарыс / Камерная сцэна
18:00
Алесь Замкоўскі
Кастрычнiк
31
Аўторак
Трагікамедыя на 2-е дзеі паводле аднайменнай аповесці
19:00
Павел Санаеў

 

З ДАПАМОГАЙ QR-КОДА
АЦАНІЦЕ ТВОРЧУЮ РАБОТУ ТЭАТРА НА ПАРТАЛЕ РЭЙТЫНГАВАЙ АЦЭНКІ

  

КОЛАСАЎСКІ ТЭАТР У САЦЫЯЛЬНЫХ СЕТКАХ

          

 

ІНФАРМАЦЫЙНЫЯ ПАРТНЁРЫ

 

           

               

 

X