Кастрычнiк
18
Пятніца
(Пара)нармальная камедыя на 2-е дзеі па п’есе «Феномены»
19:00
Рыгор Горын
Кастрычнiк
19
Субота
Суботні спектакль для дзяцей і іх бацькоў / Казачка для самых маленькіх / Камерная сцэна
12:00
Сяргей Казлоў
Кастрычнiк
19
Субота
Кухонны трылер на 1-у дзею / Камерная сцэна
18:00
Марцін Мак-Донах
Кастрычнiк
20
Нядзеля
ГАСТРОЛІ Тэатральна-канцэртнага агенцтва «Антракт» (Санкт-Пецярбург, Расія) / Камедыя на 2-е дзеі / Спектакль ідзе на рускай мове
18:00
Лілія Моцар
Кастрычнiк
21
Панядзелак
ГАСТРОЛІ Тэатральна-канцэртнага агенцтва «Антракт» (Санкт-Пецярбург, Расія) / Камедыя на 2-е дзеі / Спектакль ідзе на рускай мове
19:00
Лілія Моцар
Кастрычнiк
22
Аўторак
Эцюды памяці / Камерная сцэна
19:00
Уладзімір Драздоў
Кастрычнiк
24
Чацвер
Камедыя на 2-е дзеі
19:00
Браніслаў Нушыч
Кастрычнiк
25
Пятніца
Драма на 2-е дзеі
19:00
Уладзімір Караткевіч
Кастрычнiк
26
Субота
Музычна-паэтычны вечар / Камерная сцэна
18:00
Кастрычнiк
27
Нядзеля
Драматычная камедыя на 2-е дзеі
18:00
Хрыста Бойчаў
Кастрычнiк
29
Аўторак
Драматычная балада на 2-е дзеі / Спектакль ідзе без антракту
19:00
Аляксей Дудараў
Кастрычнiк
30
Серада
Жыццёвыя гісторыі на 2-е дзеі
19:00
Паводле апавяданняў Васіля Шукшына
Кастрычнiк
31
Чацвер
Споведзь / Камерная сцэна
19:00
Васіль Быкаў, Янка Брыль, Уладзімір Караткевіч
Лістапад
1
Пятніца
Музычна-паэтычны вечар / Камерная сцэна
19:00
Лістапад
3
Нядзеля
(Пара)нармальная камедыя на 2-е дзеі па п’есе «Феномены»
18:00
Рыгор Горын
Лістапад
5
Аўторак
Кухонны трылер на 1-у дзею / Камерная сцэна
19:00
Марцін Мак-Донах
Лістапад
6
Серада
Вечар беларускіх вадэвіляў
19:00
Міхась Чарот, Леапольд Родзевіч, Янка Купала
Лістапад
8
Пятніца
Меладрама на 2-е дзеі паводле п’есы «Скрыпкі часам»
19:00
Франсуаза Саган
Лістапад
9
Субота
Суботні спектакль для дзяцей і іх бацькоў / Музычная казка / Камерная сцэна
14:00
Аляксей Якімовіч
Лістапад
9
Субота
Драма на 2-е дзеі
18:00
Уладзімір Караткевіч
Лістапад
10
Нядзеля
Камедыя на 2-е дзеі
18:00
Браніслаў Нушыч
Лістапад
16
Субота
Жыццёвыя гісторыі на 2-е дзеі
18:00
Паводле апавяданняў Васіля Шукшына
Лістапад
17
Нядзеля
Метафізічны трылер на 1-у дзею паводле рамана «Касметыка ворага» / Камерная сцэна
18:00
Амелі Натомб
Лістапад
18
Панядзелак
ГАСТРОЛІ Мікалаеўскага акадэмічнага мастацкага рускага драматычнага тэатра (Мікалаеў, Украіна) / Камедыя / На рускай мове
19:00
Аляксандр Гельман
Лістапад
21
Чацвер
Дню заснавання Нацыянальнага акадэмічнага драматычнага тэатра імя Якуба Коласа прысвячаецца! / Камедыя на 2-е дзеі
19:00
Маргарэт Мэё, Морыс Энэкен
Лістапад
22
Пятніца
Іграем Чэхава. Камедыя на 2-е дзеі па аднаактовых п’есах
19:00
Антон Чэхаў
Лістапад
23
Субота
Жыццёвыя гісторыі на 2-е дзеі
18:00
Паводле апавяданняў Васіля Шукшына
Лістапад
24
Нядзеля
Жыццёвыя гісторыі на 2-е дзеі
18:00
Паводле апавяданняў Васіля Шукшына
Лістапад
28
Чацвер
Прадзюсарскі цэнтр Андрэя Тутава (Расія) / Камедыя-дэфіле на 2-е дзеі / Спектакль ідзе на рускай мове
19:00
Альда Нікалаі
Лістапад
29
Пятніца
Музычна-паэтычны вечар / Камерная сцэна
19:00
Лістапад
30
Субота
Бенефіс народнага артыста БССР, лаўрэата Дзяржаўнай прэміі Беларусі Тадэвуша Кокштыса / Рамантычная камедыя на 2-е дзеі
19:00
Сяргей Гіргель

             
             

      

X
Укажите ваше имя на сайте Нацыянальны акадэмічны драматычны тэатр імя Якуба Коласа.
Укажите пароль, соответствующий вашему имени пользователя.
Загрузка