Студзень
21
Чацвер
Камедыя на 2-е дзеі
19:00
Кен Людвіг
Студзень
22
Пятніца
Міні-серыял для мужчыны і жанчыны па матывах п’есы «Rock'n'roll на захадзе сонца» / Камерная сцэна
19:00
Міхаіл Хейфец
Студзень
23
Субота
Спектаклі для дзяцей і іх бацькоў / Рамантычная казка для дзяцей і дарослых / Камерная сцэна
12:00
Дзьюла Урбан
Студзень
23
Субота
Дэтэктыў сямейных адносін на 2-е дзеі
18:00
Рабэр Тама
Студзень
24
Нядзеля
Камедыя на 2-е дзеі
18:00
Херберт Бергер
Студзень
26
Аўторак
Меладрама на 2-е дзеі / Камерная сцэна
19:00
Альда Нікалаі
Студзень
27
Серада
Кухонны трылер на 1-у дзею / Камерная сцэна
19:00
Марцін Мак-Донах
Студзень
28
Чацвер
Рамантычная камедыя на 2-е дзеі паводле французскай драматургіі
19:00
Сяргей Гіргель
Студзень
29
Пятніца
Шлях навяртання паводле аднайменнага апавядання з кнігі «Шляхціц Завальня» / Камерная сцэна
19:00
Ян Баршчэўскі
Студзень
30
Субота
Драма на 2-е дзеі паводле рамана «Нельга забыць»
18:00
Уладзімір Караткевіч
Студзень
31
Нядзеля
Жыццёвыя гісторыі на 2-е дзеі
18:00
Васіль Шукшын
Люты
2
Аўторак
Трагікамедыя на 2-е дзеі па п’есах «Караль» і «Дом на мяжы» / Спектакль ідзе без антракту
19:00
Славамір Мрожак
Люты
3
Серада
Фантастычная гісторыя на 2-е дзеі / Спектакль ідзе без антракту
19:00
Андрэй Курэйчык
Люты
4
Чацвер
Лірычная камедыя на 2-е дзеі
19:00
Лопэ дэ Вега
Люты
5
Пятніца
Камедыя-фарс на 2-е дзеі паводле п’есы «Секс, каханне і падаткі»
19:00
Уільям Ван Зандт, Джэйн Мілмар
Люты
6
Субота
Цёмная гісторыя са святлом у канцы тунэля / Камерная сцэна
18:00
Аляксандр Савуха
Люты
7
Нядзеля
Дэтэктыў сямейных адносін на 2-е дзеі
18:00
Рабэр Тама
Люты
10
Серада
Споведзь / Камерная сцэна
19:00
Васіль Быкаў, Янка Брыль, Уладзімір Караткевіч
Люты
11
Чацвер
Музычна-паэтычны вечар / Камерная сцэна
19:00
Люты
12
Пятніца
Камедыя на 2-е дзеі
19:00
Браніслаў Нушыч
Люты
13
Субота
Суботнія спектаклі для дзяцей і іх бацькоў / Рамантычная казка для дзяцей і дарослых / Камерная сцэна
12:00
Дзьюла Урбан
Люты
13
Субота
Драматычная камедыя на 2-е дзеі па п’есе «Філумена Мартурана»
18:00
Эдуарда дэ Філіпа
Люты
14
Нядзеля
Міні-серыял для мужчыны і жанчыны па матывах п’есы «Rock'n'roll на захадзе сонца» / Камерная сцэна
18:00
Міхаіл Хейфец
Люты
17
Серада
Музычна-паэтычны вечар / Камерная сцэна
19:00
Люты
18
Чацвер
(Пара)нармальная камедыя на 2-е дзеі па п’есе «Феномены»
19:00
Рыгор Горын
Люты
19
Пятніца
Меладрама на 2-е дзеі па п’есе «Скрыпкі часам»
19:00
Франсуаза Саган
Люты
20
Субота
Камедыя на 2-е дзеі
18:00
Кен Людвіг
Люты
21
Нядзеля
Метафізічны трылер на 1-у дзею паводле рамана «Касметыка ворага»
18:00
Амелі Натомб
Люты
23
Аўторак
Драматычная балада на 2-е дзеі / Спектакль ідзе без антракту
19:00
Аляксей Дудараў
Люты
24
Серада
Музычна-паэтычны вечар / Камерная сцэна
19:00
Люты
25
Чацвер
Іранічная мілая драма на 2-е дзеі
19:00
Фёдар Палачанін
Люты
26
Пятніца
Камедыя на 2-е дзеі
19:00
Маргарэт Мэё, Морыс Энэкен
Люты
27
Субота
Суботнія спектаклі для дзяцей і іх бацькоў / Музычная казка / Камерная сцэна
12:00
Аляксей Якімовіч
Люты
27
Субота
Кухонны трылер на 1-у дзею / Камерная сцэна
18:00
Марцін Мак-Донах
Люты
28
Нядзеля
Іграем Чэхава. Камедыя на 2-е дзеі паводле аднаактовых п’ес
18:00
Антон Чэхаў

             
             

           

X
Укажите ваше имя на сайте Нацыянальны акадэмічны драматычны тэатр імя Якуба Коласа.
Укажите пароль, соответствующий вашему имени пользователя.
Загрузка