Снежань
11
Аўторак
Іграем Чэхава. Камедыя па матывах аднаактовых п’ес «Пра шкоду тытуню», «Юбілей», «Прапанова»
19:00
Антон Чэхаў
Снежань
12
Серада
Мелодыя парванай струны
19:00
Якуб Колас
Снежань
13
Чацвер
Балаган у 2-х частках / Спектакль ідзе без антракту
19:00
Алег Антонаў
Снежань
14
Пятніца
Камедыя на 3-ы дзеі / Спектакль ідзе з адным антрактам
19:00
Жан-Батыст Мальер
Снежань
15
Субота
Суботнія спектаклі для дзяцей і іх бацькоў / Казка для самых маленькіх / Камерная сцэна
12:00
Сяргей Казлоў
Снежань
15
Субота
Гісторыя кахання на 2-е дзеі паводле п’есы «Гэтыя вольныя матылькі»
18:00
Леанард Герш
Снежань
16
Нядзеля
Трагікамедыя на 2-е дзеі
18:00
Павел Санаеў
Снежань
17
Панядзелак
ГАСТРОЛІ Музычнага тэатра «Пецярбургская аперэта» (Санкт-Пецярбург, Расія) / Аперэта / Спектакль ідзе на рускай мове
19:00
Яўген Шварц. Музыка Генадзя Гладкова
Снежань
18
Аўторак
Камедыя на 2-е дзеі
19:00
Херберт Бергер
Снежань
19
Серада
Кухонны трылер на 1-у дзею / Камерная сцэна
19:00
Марцін Мак-Донах
Снежань
20
Чацвер
Фантазія / Камерная сцэна
19:00
Францішак Аляхновіч
Снежань
22
Субота
Дзівацкія прыдумкі рыжай дзяўчынкі / Пасля спектакля – навагодняе прадстаўленне каля ёлкі
17:00
Лібрэта Ю.Кіма паводле творчасці Астрыд Ліндгрэн
Снежань
23
Нядзеля
Дзівацкія прыдумкі рыжай дзяўчынкі / Пасля спектакля – навагодняе прадстаўленне каля ёлкі
11:00
Лібрэта Ю.Кіма паводле творчасці Астрыд Ліндгрэн
Снежань
23
Нядзеля
Дзівацкія прыдумкі рыжай дзяўчынкі / Пасля спектакля – навагодняе прадстаўленне каля ёлкі
14:00
Лібрэта Ю.Кіма паводле творчасці Астрыд Ліндгрэн
Снежань
23
Нядзеля
Дзівацкія прыдумкі рыжай дзяўчынкі / Пасля спектакля – навагодняе прадстаўленне каля ёлкі
17:00
Лібрэта Ю.Кіма паводле творчасці Астрыд Ліндгрэн
Снежань
24
Панядзелак
Дзівацкія прыдумкі рыжай дзяўчынкі / Пасля спектакля – навагодняе прадстаўленне каля ёлкі
11:00
Лібрэта Ю.Кіма паводле творчасці Астрыд Ліндгрэн
Снежань
24
Панядзелак
Дзівацкія прыдумкі рыжай дзяўчынкі / Пасля спектакля – навагодняе прадстаўленне каля ёлкі
14:00
Лібрэта Ю.Кіма паводле творчасці Астрыд Ліндгрэн
Снежань
24
Панядзелак
Дзівацкія прыдумкі рыжай дзяўчынкі / Пасля спектакля – навагодняе прадстаўленне каля ёлкі
17:00
Лібрэта Ю.Кіма паводле творчасці Астрыд Ліндгрэн
Снежань
25
Аўторак
Дзівацкія прыдумкі рыжай дзяўчынкі / Пасля спектакля – навагодняе прадстаўленне каля ёлкі
11:00
Лібрэта Ю.Кіма паводле творчасці Астрыд Ліндгрэн
Снежань
25
Аўторак
Дзівацкія прыдумкі рыжай дзяўчынкі / Пасля спектакля – навагодняе прадстаўленне каля ёлкі
14:00
Лібрэта Ю.Кіма паводле творчасці Астрыд Ліндгрэн
Снежань
25
Аўторак
Дзівацкія прыдумкі рыжай дзяўчынкі / Пасля спектакля – навагодняе прадстаўленне каля ёлкі
17:00
Лібрэта Ю.Кіма паводле творчасці Астрыд Ліндгрэн
Снежань
26
Серада
Музычна-паэтычны вечар / Камерная сцэна
19:00
Снежань
27
Чацвер
Эцюды памяці / Камерная сцэна
19:00
Уладзімір Драздоў
Снежань
28
Пятніца
Меладрама на 2-е дзеі / Камерная сцэна
19:00
Альда Нікалаі
Снежань
29
Субота
Дзівацкія прыдумкі рыжай дзяўчынкі / Пасля спектакля – навагодняе прадстаўленне каля ёлкі
17:00
Лібрэта Ю.Кіма паводле творчасці Астрыд Ліндгрэн
Снежань
30
Нядзеля
Дзівацкія прыдумкі рыжай дзяўчынкі / Пасля спектакля – навагодняе прадстаўленне каля ёлкі
11:00
Лібрэта Ю.Кіма паводле творчасці Астрыд Ліндгрэн
Снежань
30
Нядзеля
Дзівацкія прыдумкі рыжай дзяўчынкі / Пасля спектакля – навагодняе прадстаўленне каля ёлкі
14:00
Лібрэта Ю.Кіма паводле творчасці Астрыд Ліндгрэн
Снежань
30
Нядзеля
Дзівацкія прыдумкі рыжай дзяўчынкі / Пасля спектакля – навагодняе прадстаўленне каля ёлкі
17:00
Лібрэта Ю.Кіма паводле творчасці Астрыд Ліндгрэн
Студзень
2
Серада
Музычна-паэтычны вечар / Камерная сцэна
19:00
Студзень
3
Чацвер
Лірычная камедыя на 2-е дзеі
19:00
Лопэ дэ Вега
Студзень
4
Пятніца
Камедыя на 3-ы дзеі / Спектакль ідзе з адным антрактам
19:00
Жан-Батыст Мальер
Студзень
5
Субота
Дзівацкія прыдумкі рыжай дзяўчынкі / Пасля спектакля - навагодняе прадстаўленне каля ёлкі
12:00
Лібрэта Ю.Кіма паводле творчасці Астрыд Ліндгрэн
Студзень
5
Субота
Дэтэктыў сямейных адносін на 2-е дзеі
18:00
Рабэр Тама
Студзень
6
Нядзеля
Іграем Чэхава. Камедыя па матывах аднаактовых п'ес «Пра шкоду тытуню», «Юбілей», «Прапанова»
18:00
Антон Чэхаў
Студзень
8
Аўторак
Меладрама на 2-е дзеі / Камерная сцэна
19:00
Альда Нікалаі
Студзень
9
Серада
Камедыя на 2-е дзеі
19:00
Херберт Бергер
Студзень
11
Пятніца
Рамантычная камедыя на 2-е дзеі па матывах французскай драматургіі
19:00
Сяргей Гіргель
Студзень
12
Субота
Гісторыя кахання на 2-е дзеі па п'есе «Гэтыя вольныя матылькі»
18:00
Леанард Герш
Студзень
13
Нядзеля
Іранічная мілая драма на 2-е дзеі
18:00
Фёдар Палачанін
Студзень
15
Аўторак
Сучасная гісторыя на 2-е дзеі
19:00
Пётр Гладзілін
Студзень
16
Серада
Мелодыя парванай струны
19:00
Якуб Колас
Студзень
18
Пятніца
Камедыя на 2-е дзеі
19:00
Браніслаў Нушыч
Студзень
19
Субота
Сямейная драма на 2-е дзеі
18:00
Максім Горкі
Студзень
20
Нядзеля
Балаган у 2-х частках / Спектакль ідзе без антракту
18:00
Алег Антонаў
Студзень
21
Панядзелак
ГАСТРОЛІ Беларускага дзяржаўнага акадэмічнага музычнага тэатра /Гала-канцэрт
19:00
Студзень
22
Аўторак
Драматычная балада на 2-е дзеі / Спектакль ідзе без антракту
19:00
Аляксей Дудараў
Студзень
23
Серада
Фантазія / Камерная сцэна
19:00
Францішак Аляхновіч
Студзень
24
Чацвер
Музычна-паэтычны вечар / Камерная сцэна
19:00
Студзень
25
Пятніца
Метафізічны трылер на 1-у дзею / Камерная сцэна
19:00
Амелі Натомб
Студзень
26
Субота
Камедыя на 2-е дзеі
18:00
Херберт Бергер
Студзень
27
Нядзеля
Кухонны трылер на 1-у дзею / Камерная сцэна
18:00
Марцін Мак-Донах
Студзень
29
Аўторак
Споведзь / Камерная сцэна
19:00
Васіль Быкаў, Янка Брыль, Уладзімір Караткевіч
Студзень
30
Серада
Трагікамедыя на 2-е дзеі
19:00
Павел Санаеў
Студзень
31
Чацвер
Камедыя на 2-е дзеі
19:00
Кен Людвіг

             
             

      

X
Укажите ваше имя на сайте Нацыянальны акадэмічны драматычны тэатр імя Якуба Коласа.
Укажите пароль, соответствующий вашему имени пользователя.
Загрузка