Чэрвень
5
Пятніца
Меладрама на 2-е дзеі паводле п’есы «Скрыпкі часам»
19:00
Франсуаза Саган
Чэрвень
6
Субота
Музычна-паэтычны вечар / Камерная сцэна
18:00
Чэрвень
7
Нядзеля
Міні-серыял для мужчыны і жанчыны па п’есе «Rock'n'roll на захадзе сонца» / Камерная сцэна
18:00
Міхаіл Хейфец
Чэрвень
10
Серада
Трагікамедыя на 2-е дзеі па п’есах «Караль» і «Дом на мяжы» / Спектакль ідзе без антракту
19:00
Славамір Мрожак
Чэрвень
11
Чацвер
Іранічная мілая драма на 2-е дзеі
19:00
Фёдар Палачанін
Чэрвень
12
Пятніца
Камедыя на 2-е дзеі
19:00
Херберт Бергер
Чэрвень
13
Субота
Меладрама на 2-е дзеі / Камерная сцэна
18:00
Альда Нікалаі
Чэрвень
14
Нядзеля
Шлях навяртання паводле аднайменнага апавядання з кнігі «Шляхціц Завальня» / Камерная сцэна
18:00
Ян Баршчэўскі
Чэрвень
16
Аўторак
Жыццёвыя гісторыі на 2-е дзеі
19:00
Паводле апавяданняў Васіля Шукшына
Чэрвень
17
Серада
Камедыя на 2-е дзеі
19:00
Кен Людвіг
Чэрвень
18
Чацвер
Драма на 2-е дзеі паводле рамана «Нельга забыць»
19:00
Уладзімір Караткевіч
Чэрвень
19
Пятніца
Эцюды памяці / Камерная сцэна
19:00
Уладзімір Драздоў
Чэрвень
20
Субота
Музычна-паэтычны вечар / Камерная сцэна
18:00
Чэрвень
21
Нядзеля
Кухонны трылер на 1-у дзею / Камерная сцэна
18:00
Марцін Мак-Донах
Чэрвень
23
Аўторак
(Пара)нармальная камедыя на 2-е дзеі па п’есе «Феномены»
19:00
Рыгор Горын
Чэрвень
24
Серада
Драматычная камедыя на 2-е дзеі
19:00
Хрыста Бойчаў
Чэрвень
25
Чацвер
Драматычная балада на 2-е дзеі / Спектакль ідзе без антракту
19:00
Аляксей Дудараў
Чэрвень
26
Пятніца
Музычна-паэтычны вечар / Камерная сцэна
19:00
Чэрвень
27
Субота
Метафізічны трылер на 1-у дзею паводле рамана «Касметыка ворага» / Камерная сцэна
18:00
Амелі Натомб
Чэрвень
30
Аўторак
Камедыя-фарс на 2-е дзеі
19:00
Уільям Ван Зандт, Джэйн Мілмар
Лiпень
1
Серада
Трагікамедыя на 2-е дзеі па п’есах «Караль» і «Дом на мяжы» / Спектакль ідзе без антракту
19:00
Славамір Мрожак
Лiпень
2
Чацвер
Іранічная мілая драма на 2-е дзеі
19:00
Фёдар Палачанін
Лiпень
4
Субота
Шлях навяртання паводле аднайменнага апавядання з кнігі «Шляхціц Завальня» / Камерная сцэна
18:00
Ян Баршчэўскі
Лiпень
5
Нядзеля
Метафізічны трылер на 1-у дзею паводле рамана «Касметыка ворага» / Камерная сцэна
18:00
Амелі Натомб
Лiпень
7
Аўторак
Камедыя-фарс на 2-е дзеі
19:00
Уільям Ван Зандт, Джэйн Мілмар
Лiпень
8
Серада
Камедыя на 2-е дзеі
19:00
Кен Людвіг
Лiпень
9
Чацвер
Рамантычная камедыя на 2-е дзеі паводле французскай драматургіі
19:00
Сяргей Гіргель
Лiпень
10
Пятніца
Камедыя на 2-е дзеі
19:00
Браніслаў Нушыч
Лiпень
11
Субота
Меладрама на 2-е дзеі / Камерная сцэна
18:00
Альда Нікалаі
Лiпень
12
Нядзеля
Музычна-паэтычны вечар / Камерная сцэна
18:00
Лiпень
14
Аўторак
Камедыя на 2-е дзеі
19:00
Херберт Бергер
Лiпень
21
Аўторак
Меладрама на 2-е дзеі паводле п’есы «Скрыпкі часам»
19:00
Франсуаза Саган
Лiпень
22
Серада
Драматычная камедыя на 2-е дзеі
19:00
Хрыста Бойчаў
Лiпень
23
Чацвер
Камедыя на 2-е дзеі
19:00
Маргарэт Мэё, Морыс Энэкен
Лiпень
24
Пятніца
Драматычная балада на 2-е дзеі / Спектакль ідзе без антракту
19:00
Аляксей Дудараў
Лiпень
25
Субота
Міні-серыял для мужчыны і жанчыны па п’есе «Rock'n'roll на захадзе сонца» / Камерная сцэна
18:00
Міхаіл Хейфец
Лiпень
26
Нядзеля
Кухонны трылер на 1-у дзею / Камерная сцэна
18:00
Марцін Мак-Донах
Лiпень
28
Аўторак
Іграем Чэхава. Камедыя на 2-е дзеі па аднаактовых п’есах
19:00
Антон Чэхаў
Лiпень
29
Серада
Драма на 2-е дзеі паводле рамана «Нельга забыць»
19:00
Уладзімір Караткевіч
Лiпень
30
Чацвер
(Пара)нармальная камедыя на 2-е дзеі па п’есе «Феномены»
19:00
Рыгор Горын
Лiпень
31
Пятніца
Эцюды памяці / Камерная сцэна
19:00
Уладзімір Драздоў

             
             

           

X
Укажите ваше имя на сайте Нацыянальны акадэмічны драматычны тэатр імя Якуба Коласа.
Укажите пароль, соответствующий вашему имени пользователя.
Загрузка