Май
12
Серада
ГАСТРОЛІ Санкт-Пецярбургскага тэатра танца «ИСКУШЕНИЕ» (Расія) / Шоу-спектакль
19:00
Май
13
Чацвер
Міні-серыял для мужчыны і жанчыны па матывах п’есы «Rock'n'roll на захадзе сонца» / Камерная сцэна
19:00
Міхаіл Хейфец
Май
15
Субота
Лірычная камедыя на 2-е дзеі / Спектакль ідзе без антракту
18:00
Сэмюэл і Бэла Співак
Май
16
Нядзеля
Камедыя-фарс на 2-е дзеі паводле п’есы «Секс, каханне і падаткі»
18:00
Уільям Ван Зандт, Джэйн Мілмар
Май
18
Аўторак
Драматычная камедыя на 2-е дзеі па п’есе «Філумена Мартурана»
19:00
Эдуарда дэ Філіпа
Май
19
Серада
Жыццёвыя гісторыі на 2-е дзеі
19:00
Васіль Шукшын
Май
21
Пятніца
Трагікамедыя / Камерная сцэна
19:00
Дональд Лі Коўбэрн
Май
22
Субота
Шлях навяртання паводле аднайменнага апавядання з кнігі «Шляхціц Завальня» / Камерная сцэна
18:00
Ян Баршчэўскі
Май
23
Нядзеля
Камедыя на 2-е дзеі
18:00
Маргарэт Мэё, Морыс Энэкен
Май
25
Аўторак
Камедыя на 2-е дзеі
19:00
Браніслаў Нушыч
Май
27
Чацвер
Дзічына на 1-у дзею / Камерная сцэна
19:00
Дон Нігра
Май
28
Пятніца
Дзічына на 1-у дзею / Камерная сцэна
19:00
Дон Нігра
Май
29
Субота
Драматычная камедыя на 2-е дзеі
18:00
Хрыста Бойчаў
Май
30
Нядзеля
Дэтэктыў сямейных адносін на 2-е дзеі
18:00
Рабэр Тама
Май
31
Панядзелак
ГАСТРОЛІ тэатра Генадзя Гладкова «ТЭРЫТОРЫЯ МЮЗІКЛА» (Мінск) / Мюзікл пра каханне па п’есе Яўгена Шварца / На рускай мове
19:00
Генадзь Гладкоў, Юлій Кім
Чэрвень
1
Аўторак
Лірычная камедыя на 2-е дзеі / Спектакль ідзе без антракту
19:00
Па лібрэта Сэмюэла і Бэлы Співак
Чэрвень
2
Серада
Драматычная камедыя на 2-е дзеі
19:00
Па п'есе Эдуарда дэ Філіпа «Філумена Мартурана»
Чэрвень
3
Чацвер
Жыццёвыя гісторыі на 2-е дзеі
19:00
Паводле апавяданняў Васіля Шукшына
Чэрвень
4
Пятніца
Меладрама на 2-е дзеі
19:00
Па п'есе Франсуазы Саган «Скрыпкі часам»
Чэрвень
5
Субота
Суботнія спектаклі для дзяцей і іх бацькоў / Вершаваная казка для самых маленькіх / Камерная сцэна
12:00
Таццяна Уфімцава
Чэрвень
6
Нядзеля
Трагікамедыя / Камерная сцэна
18:00
Дональд Лі Коўбэрн
Чэрвень
9
Серада
Камедыя-фарс на 2-е дзеі
19:00
Па п’есе Уільяма Ван Зандта і Джэйн Мілмар «Секс, каханне і падаткі»
Чэрвень
10
Чацвер
Дэтэктыў сямейных адносін на 2-е дзеі
19:00
Рабэр Тама
Чэрвень
11
Пятніца
Драматычная камедыя на 2-е дзеі
19:00
Хрыста Бойчаў
Чэрвень
12
Субота
Метафізічны трылер на 1-у дзею / Камерная сцэна
18:00
Паводле рамана Амелі Натомб «Касметыка ворага»
Чэрвень
13
Нядзеля
Музычна-паэтычны вечар / Камерная сцэна
18:00
Чэрвень
15
Аўторак
ДА 95-годдзя ТЭАТРА / Тыдзень камернай сцэны / Кухонны трылер на 1-у дзею
19:00
Марцін Мак-Донах
Чэрвень
17
Чацвер
ДА 95-годдзя ТЭАТРА / Тыдзень камернай сцэны / Цёмная гісторыя са святлом у канцы тунэля
19:00
Аляксандр Савуха
Чэрвень
18
Пятніца
ДА 95-годдзя ТЭАТРА / Тыдзень камернай сцэны / Шлях навяртання
19:00
Паводле аднайменнага апавядання Яна Баршчэўскага з кнігі «Шляхціц Завальня»
Чэрвень
19
Субота
ДА 95-годдзя ТЭАТРА / Тыдзень камернай сцэны / Дзічына на 1-у дзею
18:00
Дон Нігра
Чэрвень
20
Нядзеля
ДА 95-годдзя ТЭАТРА / Тыдзень камернай сцэны / Трагікамедыя
18:00
Дональд Лі Коўбэрн
Чэрвень
22
Аўторак
Міні-серыял для мужчыны і жанчыны паводле п'есы «Rock'n'roll на захадзе сонца» / Камерная сцэна
19:00
Міхаіл Хейфец
Чэрвень
24
Чацвер
Інтэрактыўная камедыя на 2-е дзеі
19:00
Аляксей Дудараў
Чэрвень
25
Пятніца
Камедыя на 2-е дзеі
19:00
Браніслаў Нушыч
Чэрвень
26
Субота
Музычна-паэтычны вечар / Камерная сцэна
18:00
Чэрвень
27
Нядзеля
Цёмная гісторыя са святлом у канцы тунэля / Камерная сцэна
18:00
Аляксандр Савуха
Чэрвень
29
Аўторак
Інтэрактыўная камедыя на 2-е дзеі
19:00
Аляксей Дудараў
Чэрвень
30
Серада
Раманатычная камедыя на 2-е дзеі па п’есе «Самая-самая» паводле французскай драматургіі
19:00
Сяргей Гіргель

             
             

           

X
Укажите ваше имя на сайте Нацыянальны акадэмічны драматычны тэатр імя Якуба Коласа.
Укажите пароль, соответствующий вашему имени пользователя.
Загрузка